WORLD OF TANKS

CO TĚ NAUČÍME

Lekce World of Tanks trvá 2 hodiny a pomůže ti s orientací v základních mechanikách hry. Je nám jasné, že za tu chvíli z tebe Kurt Knispel nebude, ale dokážeme ti pomoci s herními postupy, které určitě využiješ. S trenérem složíte lekci na míru podle tvých slabých stránek. Celou WoT univerzitu navíc zastřešuje největší český streamer tanků Marty.

Základy hry

WoTko je komplexní hra plná náročných mechanik. Na úvod si řekneme, jestli tě baví spíš heavy tanky nebo rád spotíš pro svůj tým s lightkem a od toho se odpíchnem.

Čtení hry

Četa EBRů v protějším týmu nutně nemusí znamenat odchod do garáže. Před začátkem je důležité analyzovat stroje soupeřů a podle toho vybrat ideální pozici na mapě. Řeknete si, kdy má smysl pushovat do enemy báze nebo se naopak včas stáhnout.

Využití pancíře

Umět využít svůj pancíř nebo probít ten nepřátelský se ti bude hodit při tradování HPček. Vysvětlíme ti principy úhlování, abys dokázal reagovat na soupeře a vždy našel weakspot na jeho tanku.

Posádky

Zoufalství je sice skvělá specializace, ale praktické využití je minimální. V lekci si projedeme posádky tvých tanků a případně je předěláme tak, aby pro tebe dávaly co největší smysl.

Vybavení

Napasovat do tří slotů tu správnou kombinaci vybavení není snadný úkol. Poradíme ti, co dělat v případě, že nemůžeš použít ventilaci, nebo jak se rozhodovat mezi pohonem děla a vertikálním stabilizátorem.

Spotting

Spotting je systém náročný na pochopení. Pokud ho však ovládáš, tak můžeš mít před soupeřem v pozdějších fázích hry značnou výhodu. Kouč se ti pokusí vysvětlit jaké faktory mají na spotting vliv, aby tvůj šestý smysl svítil ve hře co nejméně.

Mapy

Městské mapy jsou rájem pro heavy tanky, ale zahrát na nich s medkem vyžaduje umění. V lekci si projdeme co nejvíce map a řekneme si, na jaké pozičky se vyplatí jezdit vzhledem k tvým tankovým preferencím.

Mentální příprava

Udržet chladnou hlavu při hraní na publicu je kumšt. Mentální coach ti během WoT lekce ukáže techniky, které ti pomůžou v soustředění při dlouhém hraní, aby tvé výkony byly co nejstabilnější.

VYBER SI LEKCI

Individuální lekce

World of Tanks pro 1 hráče
od 439 Kč Cena za 2hodinovou lekci pro 1 hráče
 • Rozhovor o aktuálním přístupu k tréninku
 • Vyhodnocení záznamu od hráče
 • Stanovení tématu a cílů, co zlepšit
 • Praktická zkouška s live koučinkem
 • Rozbor záznamu po zápase
 • Mentální techniky a životospráva
 • Koučovo závěrečné shrnutí

Týmová lekce

World of Tanks pro tým 5 hráčů
240 Kč Cena za 2hodinovou lekci pro 1 hráče
 • Výběr konkrétního tématu
 • Ukázka teorie z vybraných her
 • Aktivní přístup a diskuze
 • Nastavení cílů lekce
 • Praktická zkouška s live koučinkem
 • Rozbor záznamu po zápase
 • Koučovo závěrečné shrnutí

POZNEJ SVÉ KOUČE

Martin “Marty” Vašina

Ahoj, jsem Marty a pokud hraješ tanky, rozhodně mě znáš. WoTko hraju už přes devět let. Od roku 2014 streamuju na Twitchi a prošel jsem několika týmy včetně FAME a CSA. Soustředím se však spíše na hru na randomu, mám na kontě hromadu omarkovaných T10 a mojí specializací jsou hlavně střední tanky.

Na Esport univerzitě sice nebudu učit přímo já, ale budu se starat o kouče WoTka a jsem zárukou, že všechny lekce budou mít tu nejvyšší úroveň. Můžu ti už teď slíbit, že jedna dvouhodinovka ti dá víc, než spousta večerů hraní. Pokud ale máš o lekce se mnou opravdu zájem, je šance, že právě s tebou jednou za čas koukneme na tvůj gameplay. Jdeš do toho?

Edward “Eda” Pawinger

Zdar, tady Eda. WoTkařem jsem kolem devíti let a za tu dobu jsem se pořádně vypracoval. Z naprostého zelenáče přes sólo tankování až do týmů a velkých turnajů. Největší úspěchy jsem získal v Hodnocených bitvách, umístil jsem se v TOP žebříčku, získal několik odznaků „sprintera“.

No a teď jsem tu pro tebe, abych ti všechny cenné zkušenosti předal. Můžeme začít od základů nebo se vrhnout rovnou na pokročilejší mechaniky. Od verbování přes pancíř až po positioning. Pomůžu ti se vším, ale hlavně s tím, s čím pomoct opravdu potřebuješ.

Miroslav Nečas

Ahoj, jsem tvůj mentální kouč. Pomáhám s rozvojem lidí v Red Bullu, trénuju sportovní reprezentace a olympioniky. Věnuju se tomu už přes 20 let, ovládám hned několik technik, ale řídím se vlastním Mindthebody přístupem. Rozvoj jedince je pro mě na prvním místě, technika je vedlejší.

Teď jsem tu i pro tebe a ukážu ti, jak být úspěšnější a zdravější. Tak co, chceš pomoct od kouče předních českých sportovců?

koucove