VALORANT

CO TĚ NAUČÍME

Každá lekce Univerzity ve Valorant se ve dvou hodinách soustředí na to, co potřebuješ zlepšit. Odkoučuje tě profík, který hře rozumí a zajde s tebou do mnohem větší hloubky, než znáš. A ty se díky tomu naučíš přemýšlet, jako ti nejlepší. Tvůj první krok na cestě za Radiantem právě začíná.

Mapy

Jak moc máš najetý mapy? Každou si projdeme krok po kroku, takže je budeš znát jako svoje boty. Callování míst, jak se kde chovat a čím získat výhodu nad soupeřem. Odteď už tě jen tak něco nezaskočí.

Ability

Jaké ability kupovat i když počítáš každý dolar? Kdy použít ultimátku? Ve schopnostech je síla, která může ovlivnit celé kolo. Ukážeme si ability hrdinů a jejich nejlepší využití podle vývoje hry.

Strategie

Tahle lekce tě naučí hrát chytřeji. Základ úspěchu je v souhře týmu a strategii. Naučíš se jak správné reagovat na soupeře, jak ho překvapit a kdy je lepší raději zvolit save do dalšího kola.

Analýza zápasů

Víš, co dělá profesionály nejlepšími? Dokola sledují zápasy. Vlastní i soupeře. Snaží se neustále učit z chyb a hledat inspiraci v tom, jak hrát lépe. Ukážeme ti, jak správně rozebírat hru z videa.

Komunikace

V zápalu boje musíš s týmem komunikovat rychle a jasně. Každá sekunda rozhoduje o úspěchu. Probereme komunikaci od A do Z. Jak ji nastavit, čeho se vyvarovat. Prostě se dozvíš, co dělají profíci.

Role v týmu

Znáš svoji roli v týmu? Protože všichni nemůžou skončit s nejlepším KDA. Důležité jsou jasně dané role a tím i synergie týmu. Ukážeme ti ideální nastavení , proč je která role důležitá a co její hraní obnáší.

Přístup k tréninku

Jestli hraješ pořád do zblbnutí deatmatch a pak competitive, určitě se budeš zlepšovat, ale rozhodně ne tolik, jako ti nejlepší. Pro svůj výkon můžeš dělat spoustu dalších aktivit a my ti je ukážeme.

Mentální příprava

Klidná hlava dělá velkou část úspěchu. Můžeš být nejlepší na světě, ale když se ve vypjaté situaci složíš a špatně zareaguješ, končíš. V mentální přípravě projdeme základní tipy a praktiky, jak být odolnější.

VYBER SI LEKCI

Individuální lekce

Valorant pro 1 hráče
od 439 Kč Cena za 2hodinovou lekci pro 1 hráče
 • Rozhovor o aktuálním přístupu k tréninku
 • Vyhodnocení záznamu od hráče
 • Stanovení tématu a cílů, co zlepšit
 • Praktická zkouška s live koučinkem
 • Rozbor záznamu po zápase
 • Mentální techniky a životospráva
 • Koučovo závěrečné shrnutí

Týmová lekce

Valorant pro tým 5 hráčů
od 240 Kč Cena za 2hodinovou lekci pro 1 hráče
 • Výběr konkrétního tématu
 • Ukázka teorie z vybraných her
 • Aktivní přístup a diskuze
 • Nastavení cílů lekce
 • Praktická zkouška s live koučinkem
 • Rozbor záznamu po zápase
 • Koučovo závěrečné shrnutí

POZNEJ SVÉ KOUČE

Jaroslav “Jarda” Mihál

Ahoj, možná mě neznáš pod nickem Jarda, ale třeba jako Jardalive z Twitche. Jsem bývalý kouč týmu eSuba ve Valorantu a tuhle hru hraju již od bety. Za tu dobu jsem nasbíral spoustu zkušeností od těch nejlepších CZ/SK hráčů a koučů.

Spolu zjistíme, co ti dělá největší problém, a vysvětlíme si, jak to dělat lépe na příkladech z profi zápasů. Věřím, že už po pár lekcích najdeš ten správný směr, jak dobýt nejen naši scénu!

Miroslav Nečas

Ahoj, jsem tvůj mentální kouč. Pomáhám s rozvojem lidí v Red Bullu, trénuju sportovní reprezentace a olympioniky. Věnuju se tomu už přes 20 let, ovládám hned několik technik, ale řídím se vlastním Mindthebody přístupem. Rozvoj jedince je pro mě na prvním místě, technika je vedlejší.

Teď jsem tu i pro tebe a ukážu ti, jak být úspěšnější a zdravější. Tak co, chceš pomoct od kouče předních českých sportovců?