LEAGUE OF LEGENDS

CO TĚ NAUČÍME

Jedna lekce rovná se dvě hodiny Lolka až na dřeň. Nejdřív se s koučem domluvíš, na jaké téma se zaměříte. Nebo ti sám vybere, co zlepšit. Rozeberete spolu zápasy, vypilujete taktiky a objevíte chyby, o kterých jsi ani nevěděl. Za dvě hodiny se z tebe nejspíš Faker nestane, ale rozhodně se naučíš víc, jak za 100 her v Solo Queue. A každá další lekce tě posune blíž k tvému cíli.

Draft

Naučíme tě ideální matchupy hrdinů, jejich charakteristiky, jak reagovat na soupeřovy picky, ale taky jak matchupy hrát špatně, tak, aby z nich soupeř nic nezískal a tvoje šance na výhru naopak stoupla.

Itemizace

Čas přestat skládat itemy podle guides z netu. Ukážeme si standardní a flexibilní itemizaci, takže od příštích her budeš umět automaticky reagovat na každou situaci tím nejlepším předmětem.

Laning fáze

Lolko se hraje od první minuty, proto si ukážeme tradování, autospacing, pressure, wardování, kdy použít a kdy fejkovat recall a jak spolupracovat s junglerem, ale taky lane management celého týmu.

Summoner spelly

Vyplatí se na soupeřův flash odpovědět flashem? A na co všechno ho můžeš použít? Dopodrobna si rozebereme summoner spelly jeden po druhém, abys věděl, kdy je použít a kdy pošetřit.

Teamfight

Teamfight se může rázem stát chaosem, kde půlka týmu neví, co dělá, a najednou je konec hry. Proto si vysvětlíme jednotlivé role teamfightu, kdy do něj vlítnout a kdy naopak rychle pryč.

Jungling

Rozebereme to hezky do detailu. Správné gankování a důležitost komunikace s týmem. Ukážeme si taktiky, antitaktiky a všechny miniony, na který ve hře narazíš, budeš znát jako vlastního bráchu.

Replay analýza

Kouč tě naučí, jak si z každé hry něco odnést. Projdete replaye a on ti ukáže, jak se dívat na hru z jiného pohledu. Díky tomu budeš v zápasech lépe vyhodnocovat situace a myslet out of the box.

Příprava na zápas

Nebude to jen o hraní. Trenér ti ukáže mentální techniky na správné nastavení hlavy před zápasem a jak udržet koncentraci, když se nedaří. Dozvíš o správné životosprávě a jejím reálném účinku na výkon.

VYBER SI LEKCI

Individuální lekce

League of Legends pro 1 hráče
od 439 Kč Cena za 2hodinovou lekci pro 1 hráče
 • Rozhovor o aktuálním přístupu k tréninku
 • Vyhodnocení záznamu od hráče
 • Stanovení tématu a cílů, co zlepšit
 • Praktická zkouška s live koučinkem
 • Rozbor záznamu po zápase
 • Mentální techniky a životospráva
 • Koučovo závěrečné shrnutí

Týmová lekce

League of Legends pro tým 5 hráčů
od 240 Kč Cena za 2hodinovou lekci pro 1 hráče
 • Výběr konkrétního tématu
 • Ukázka teorie z vybraných her
 • Aktivní přístup a diskuze
 • Nastavení cílů lekce
 • Praktická zkouška s live koučinkem
 • Rozbor záznamu po zápase
 • Koučovo závěrečné shrnutí

POZNEJ SVÉ KOUČE

Jan “Worry” Voráček

Zdar, jsem Worry. LoLkem jsem prošel nejdříve jako hráč, nasbíral pár medailí, ale pak mě oslovil koučing. Momentálně trénuju kluky ze SINNERS, se kterýma jsem se dostal třeba na European Masters.

Spoléhám na theorycrafting. Před každým zápasem zkoumám do hloubky data a hledám způsoby, jak díky nim přiblížit tým k výhře. Rád ti takovou přípravu ukážu. Zjistíme co ti nejde a jak to můžeš zlepšit.

Libor “Cvoken” Jirousek

Ahoj, pokud jsi lolkařský veterán, tak moje jméno asi poznáváš. Jestli ne, potom se ti rád představím: Říkají mi Cvoken a League of Legends hraju od poloviny 1. sezony primárně jako midař. Svoje první offline úspěchy jsem začal sbírat zhruba ve 4. sezóně.

Od 7. Sezóny jsem vyměnil týmové zapálení za poznání a studování rolí top a jungle, ve kterých jsem také dosáhl pomyslného milníku – Master Tieru na West serveru. A teď své znalosti chci předávat dál, třeba i tobě.

David “Krakeer” Bruk

Ahoj, jmenuju se David a v League of Legends mě můžeš znát pod nickem Krakeer. V LoLku jsem nejdříve působil jako hráč a zahrál jsem si pár splitu v Hitpointu a na MČR, pak jsem přesedlal na roli kouče. Dřív jsem trénoval Repre Gold nebo Vikingekrig a v současnosti jsem hlavním trenérem eSuby.

Věřím v lidský přístup a myslím, že dobře dokážu najít hráčovy slabiny, a ukázat mu, jak je eliminovat. Studenty se snažím otázkami navádět k správnému přemýšlení nad hrou a pozitivních tendencích. Výsledkem je, že si na řešení problému vlastně přijdou sami!

Tomáš “Nightshare” Kněžínek

Čau, beztak mě znáš, ale kdyby ne. Přes 6 let jsem trénoval League of Legends na TOP úrovni v Česku. Podařilo se se mi dostat do evropských celků hned několik hráčů a někteří z nich to dotáhli až do nejvyšší ligy LEC. Měl jsem pod sebou talenty jako je Patrik, Humanoid nebo Neon.

Jako trenér mám za sebou 3 tituly z MČR a ještě o jeden víc z Hitpoint Finals. Pravidelně se tým pod mým vedením kvalifikoval na EU Masters a mým největší dosavadním úspěchem je vítězství na turnaji V4, kde jsme vyhráli 4 miliony Kč. Nyní trénuji v USA, ale stále pomáhám mým kolegům z univerzity, aby vaše lekce byly na nejvyšší možné úrovni.

Miroslav Nečas

Ahoj, jsem tvůj mentální kouč. Pomáhám s rozvojem lidí v Red Bullu, trénuju sportovní reprezentace a olympioniky. Věnuju se tomu už přes 20 let, ovládám hned několik technik, ale řídím se vlastním Mindthebody přístupem. Rozvoj jedince je pro mě na prvním místě, technika je vedlejší.

Teď jsem tu i pro tebe a ukážu ti, jak být úspěšnější a zdravější. Tak co, chceš pomoct od kouče předních českých sportovců?