FORTNITE

CO TĚ NAUČÍME

Jedna lekce jsou dvě hodiny zaměřený čistě na tebe, tvoji hru a její nedostatky. S hlavním koučem Capsem se dohodneš na tématu, které pak společně projdete do nejmenších detailů. A když nebudeš vědět, tak se koukne na tvoji hru a téma sám najde. Sjedete záznamy z tvých her a ukáže ti, kde děláš chyby a přidá plán, na co se zaměřit. Jsou to prostě lekce na míru, které vyřeší tvoje konkrétní nedostatky. Jasně, že po dvou hodinách nebudeš „cashovat“ každej cup. Pravdou ale je, že ti dají víc, než 100 vyspamovaných arén a ty budeš blíž svému cíli! Celou Fortnite sekci bude mít pod dohledem mistr Orinn, který se stará o výběr trenérů a hladký průběh samotných hodin.

Výběr landingu

Vybereme ti landing spot, který nejlíp vyhovuje tvému stylu hraní. Ale obecně se koukneme, podle čeho vždy vybrat to nejlepší místo na dopad.

Loot

Ne vždy je nejlepší bez rozmyslu vyluxovat celý loot ze země. Naučíme tě priority itemů po přistání, co brát a co ne, a jak má vypadat tvůj inventář v late game.

Early contest

Bez dobrého startu se těžko vyhrává celá hra. Rvačky o nejlepší loot do endgame, zóna a přemisťování, koukneme na vše.

Mid game fáze

Vyplatí se jít do zóny tudy nebo okolo? Mám vzít tenhle fight nebo ne? Rozhodnutí v mid game fázi jsou často stěžejní pro celou hru. Naučíme tě vyhodnotit situaci a rizika, které s ní přichází.

End game rotace

Tady začíná největší peklo. Stavba, střelba, edity, hlava na hlavě. V end game zónách vzniká nejvíc chyb a zmatků. Ukážeme ti, jak získat lepší pozici než ostatní a jak se udržet v klidu.

Rozbor záznamu

Podíváme se spolu na tvé předešlé hry z turnajů. Povíme si, co bylo správně, ale hlavně co bylo špatně a jak se v dané situaci zachovat příště.

Trénink

Trénink není jen o spamování sólo arén. Profíci trénují mimo Fortnite i hodiny denně. Na co se zaměřit a jaké tréninkové techniky fungují? Prozradíme v lekci.

Mentální příprava

Jestli máš po pár nepovedených hrách pocit, že vyhodíš monitor z okna a nejspíš tím trefíš někoho na ulici, musíš makat na mentalitě. Dáme ti tipy na techniky, které pomáhají s koncentrací ve hře.

VYBER SI LEKCI

Individuální lekce

Fortnite pro 1 hráče
od 439 Kč Cena za 2hodinovou lekci pro 1 hráče
 • Rozhovor o aktuálním přístupu k tréninku
 • Vyhodnocení záznamu od hráče
 • Stanovení tématu a cílů, co zlepšit
 • Praktická zkouška s live koučinkem
 • Rozbor záznamu po zápase
 • Mentální techniky a životospráva
 • Koučovo závěrečné shrnutí

Týmová lekce

Fortnite pro tým 5 hráčů
od 267 Kč Cena za 2hodinovou lekci pro 1 hráče
 • Výběr konkrétního tématu
 • Ukázka teorie z vybraných her
 • Aktivní přístup a diskuze
 • Nastavení cílů lekce
 • Praktická zkouška s live koučinkem
 • Rozbor záznamu po zápase
 • Koučovo závěrečné shrnutí

POZNEJ SVÉ KOUČE

Dominik “Zabry” Zábran

Ahoj, jmenuju se Dominik a můžeš mě znát pod přezdívkou Zabry. Fortnite hraju od 2. sezóny, tedy přibližně 4 roky. Do povědomí CZ/SK komunity jsem se dostal díky svému umístění na MČR a také jako zakladatel týmu Aex. Za svých desítek hodin koučování jsem se dostal ke špičkám jako Wraxx, Huty, Minny a dalším hráčům u nás i v zahraničí.

Nyní můžu předat své znalosti, zkušenosti, tipy a triky i tobě a posunout tě dál ve tvé Fortnite kariéře!

Mirko “Orinn” Baumann

Čau, jsem Orinn (Embí). Fortnite jsem zapl hned v den vydání a časem jsem se vypracoval až do eSuby, kde jsem jako hráč sbíral hodně úspěchů na online i offline turnajích. Pak jsem si také v eSubě vyzkoušel pozici kouče a došlo mi, že je to pro mě.

Kdo mě zná, ví, že mám skvělý taktický myšlení a schopnost vést tým. V Esport univerzitě jsem ambasadorem koučů Fortnitu, kteří ti ukážou co a jak, ale hlavně tě naučí přemýšlet nad hrou jako profíci.

Miroslav Nečas

Ahoj, jsem tvůj mentální kouč. Pomáhám s rozvojem lidí v Red Bullu, trénuju sportovní reprezentace a olympioniky. Věnuju se tomu už přes 20 let, ovládám hned několik technik, ale řídím se vlastním Mindthebody přístupem. Rozvoj jedince je pro mě na prvním místě, technika je vedlejší.

Teď jsem tu i pro tebe a ukážu ti, jak být úspěšnější a zdravější. Tak co, chceš pomoct od kouče předních českých sportovců?