COUNTER-STRIKE

CS:GO

CO TĚ NAUČÍME

Jedna lekce CS:GO trvá 2 hodiny a zaměřit se můžeš na jednotlivé aspekty tvojí hry nebo jít s trenérem do hloubky. Společně si stanovíte cíle, na kterých začnete postupně pracovat. Nezáleží tolik na tom, kolik hodin si zaplatíš. Důležité je, aby ti Esport univerzita ukázala správný směr.

Mapy

Běháš zmateně po mapě a soupeři tě často překvapují z nečekaných úhlů? Na základě záznamů si projedeme tvoje nejčastější chyby a zapracujeme na jejich nápravě.

Granáty

“To nebol moj flash”. Na tuhle větu si po lekci granátů ani nevzpomeneš. Ukážeme ti nejpoužívanější utility na důležitých mapách a vysvětlíme, v jakých fázích hry je aplikovat.

Strategie

CSko není jenom o aimu. Pistol, Eco nebo Anti-Eco roundy často rozhodnou o tom, komu se na konci zápasu rozsvítí šestnáctý bod. Zjistíš, jak funguje ekonomika, a naučíš se reagovat na aktuální herní situaci.

Analýza dema

Chtěl bys hrát jako Oskar nebo Guardian, ale jejich výkony sleduješ maximálně na Twitchi? Ukážeme ti, jak si z jejich hry vzít to nejlepší a následně to aplikovat do tvého tréninku.

Komunikace

Předat týmu důležité a relevantní informace je základem každé kompetitivní hry. Často však důležitou zprávu přehluší zbytečný komunikační šum. V lekci si řekneme, co do voice chatu rozhodně nepatří.

Role v týmu

Věříš si na rozhodování o herní strategii nebo jsi samotář, jehož cílem je odchytávat nepřítele při rotaci? Podle tvého herního projevu určíme roli, kterou bys v týmu mohl zastávat.

Přístup k tréninku

Každý správný trenér ti řekne, že efektivní trénink je nejrychlejší cestou ke zlepšení. Střílet hlavy v deathmatchi je fajn, ale dobrý hráč toho ovládá daleko víc. Jednotlivé aspekty si podrobněji rozebereme.

Mentální příprava

Udržet chladnou hlavu ve vypjatých situacích je umění. O to více, když v týmu nepanuje zrovna ideální chemie. Zaměříme se na praktické tipy, které ti pomůžou soustředit se čistě na herní výkon.

VYBER SI LEKCI

Individuální lekce

CS:GO pro 1 hráče
od 439 Kč Cena za 2hodinovou lekci pro 1 hráče
 • Rozhovor o aktuálním přístupu k tréninku
 • Vyhodnocení záznamu od hráče
 • Stanovení tématu a cílů, co zlepšit
 • Praktická zkouška s live koučinkem
 • Rozbor záznamu po zápase
 • Mentální techniky a životospráva
 • Koučovo závěrečné shrnutí

Týmová lekce

CS:GO pro tým 5 hráčů
240 Kč Cena za 2hodinovou lekci pro 1 hráče
 • Výběr konkrétního tématu
 • Ukázka teorie z vybraných her
 • Aktivní přístup a diskuze
 • Nastavení cílů lekce
 • Praktická zkouška s live koučinkem
 • Rozbor záznamu po zápase
 • Koučovo závěrečné shrnutí

POZNEJ SVÉ KOUČE

David “KAPARZO” Lacina

Ahoj, snad se nemusím představovat, ale pro jistotu. Mám za sebou profesionální kariéru v největších českých týmech jako eXtatus nebo eSuba, streamuju a jsem odborníkem na analyst desku českých CS:GO lig. Mám rozhodně spoustu zkušeností a teď je chci předat dál.

Pomáhal jsem už spoustě hráčů a teď i s tebou zjistím, v čem děláš chyby nebo co by šlo zlepšit. Dej si se mnou lekci a uvidíš, že tě to posune dál než desítky hodin v rankedu.

Jiří “Kozlik” Kozel

Čau! já jsem Kozlik a jestli jsi o mně někdy slyšel, tak asi kvůli mým skills s deaglem. Dlouhá léta jsem hrál na nejlepší úrovni u nás v teamech jako Dark Tigers a eXtatus.

Momentálně se ale věnuju mladému projektu eSuba Youngsters, kde připravuji mladé a talentované hráče na jejich budoucnost v CSku. Pojďme kouknout na tvoji hru, ať víme na čem je třeba makat a s čím ti můžu pomoct.

Miroslav Nečas

Ahoj, jsem tvůj mentální kouč. Pomáhám s rozvojem lidí v Red Bullu, trénuju sportovní reprezentace a olympioniky. Věnuju se tomu už přes 20 let, ovládám hned několik technik, ale řídím se vlastním Mindthebody přístupem. Rozvoj jedince je pro mě na prvním místě, technika je vedlejší.

Teď jsem tu i pro tebe a ukážu ti, jak být úspěšnější a zdravější. Tak co, chceš pomoct od kouče předních českých sportovců?